Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, beraberindeki heyet ile odamızı ziyaret ederek, Başkanımız M.Onur Okyay’a ve yönetim kurulumuza hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
![](https://komiso.org/wp-content/uploads/2022/03/96546abe-2296-437c-8964-f700fd6e83f9-1024x683.jpg)
![](https://komiso.org/wp-content/uploads/2022/03/d135d066-6670-4399-822d-0eb81c702696-1024x683.jpg)
![](https://komiso.org/wp-content/uploads/2022/03/dd03e889-745b-4f1a-bd96-72829cd712f0-1024x683.jpg)
![](https://komiso.org/wp-content/uploads/2022/03/e899a27b-a515-471b-b564-dda073be3b97-1024x683.jpg)
![](https://komiso.org/wp-content/uploads/2022/03/f822f49c-7831-4e8e-8979-305bfddaadc9-1024x683.jpg)
Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, beraberindeki heyet ile odamızı ziyaret ederek, Başkanımız M.Onur Okyay’a ve yönetim kurulumuza hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
WhatsApp Hattı