EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Kurumunuzun referans olduğu kişi ve üyeleri öğrencilerinin eğitim ihtiyaçlarının düzenlenmesi amacıyla, ÖZEL SOLMAZ AKADEMİ KURS MERKEZİ’nin taraf bulunduğu “Eğitim İş Birliği Protokolü” 04/04/2022 tarihi itibariyle oluşturulmuştur. Buna göre;

1) Bu protokol nezdinde Madeni İşler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ‘nın referans olduğu her kursiyer yararlanacaktır.

2) ÖZEL SOLMAZ AKADEMİ KURS MERKEZİ tarafından Madeni İşler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası çalışanlarının, üyelerinin birinci derece yakınlarının ve referans oldukları öğrencilerin eğitim ücretinden indirim uygulanacaktır.

3) Uygulanan indirimler liste fiyatlarımız üzerinden aşağıda belirtilen oranlarda indirim yapılacaktır.

5-6-7. sınıf %25

8. Sınıf %30

9-10-11. Sınıf %25

12. Sınıf ve Mezun Öğrenciler %30

4) Bir den fazla indirim hakkı olanlar 1 indirimden faydalanacaklar, bu indirim oranı ise en fazla orandaki olacaktır.

5) Bir sonraki eğitim ve öğretim yılı için artışlar MEB’in öngördüğü oranda yapıla^.

  • Yemek, Servis, Kitap, Ücretli Sosyal aktiviteler bu protokole dâhil olmayacaktır.
  • Protokol öncesi kayıt yaptıran Madeni İşler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası çalışanları, üyeleri bu sözleşme kapsamında yeniden değerlendirmeye alınmayacaktır.
  • Protokol 2022-2023 öğretim yılı için geçerli olup, sonraki dönemler için şartlarda değişiklik hakkı saklı kalmak kaydıyla yenilenebilir.
  • ÖZEL SOLMAZ AKADEMİ KURS MERKEZİ’ne öğrenci ödemelerinden Madeni İşler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası hiçbir şekilde sorumlu tutulmayacaktır.
  • Sözleşmeden yararlanabilmek için Madeni İşler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ‘nin idari yönetiminden onaylı kimlik veya belge istenecektir.
  • Bu protokol esas indirim ve maddelerin tamamı İZMİT şubesi için geçerlidir.
  • Sözleşme yapıldıktan sonra Madeni İşler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili SMS, Sosyal Medya kısımlarında paylaşımda bulunup duyuru yapılacaktır.

Özlem ÖZDEMİR