Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile Kocaeli Madeni İşler Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasındaki indirim sözleşmesidir.

Taraflar

Madde 1 : İşbu Sözleşme Kocaeli Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Sağlık İnş.Hiz.Ltd.Şti. ile  Kocaeli Madeni İşler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası arasında aşağıda sınırlanan koşullar ile düzenlenmiş ve imzalanmıştır.

Madde 2: Bu sözleşmede Kocaeli Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Sağlık İnş.Hiz.Ltd.Şti.’ Romatem’ olarak anılacaktır.

Madde 3:  Bu sözleşmede ‘ Kocaeli Madeni İşler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ‘ olarak anılacaktır.

Sözleşme konusu

Madde 4: Kocaeli Madeni İşler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Çalışanları Romatem’de ayaktan hizmetlerinde sözleşme kapsamında sağlanacak indirim ve kampanyalardan yararlanmasıdır.

Sözleşme kapsamı

Madde 5: Romatem , Kocaeli Madeni İşler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası çalışanları ve birinci derece yakınlan sgk kapsamında ayaktan yapılan fizik tedavi muayenelerinde hastanın ödeyeceği bedelden %25 indirim uygulanacaktır.

Madde 6: Romatem , Kocaeli Madeni İşler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Çalışanları ve birinci derece yakınları sgk kapsamında fizik tedavilerinde hastanın ödeyeceği bedelden %25 indirim uygulanacaktır.

Madde 7: Romatem Kocaeli Madeni İşler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Çalışanları ve birinci derece yakınlan sgk kapsam dışı tedavilerinde hastanın ödeyeceği bedelden %15 indirim uygulanacaktır.

Sözleşme süresi

Madde 8: Bu sözleşme 27/04/22 tarihinde imzalanmış olup 27/04/23 tarihinde sona erer. Sözleşme taraflardan herhangi biri tarafından süre bitiminden bir ay öncesine kadar fesh edilmediği takdirde aynı şartlarda her yıl uzar.

Madde 9: İşbu sözleşme 9(dokuz) maddeden ibarettir.

Üyelerimizin Romatem’de gerçekleştirilecek işlemlerinde indirimden sözleşme gereği faydalanmak için odamızdan faaliyet belgesi alarak müracaat etmeleri gerekmektedir.