Kadir Durmuş’un bir kez daha başkan seçildiği Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde görev dağılımı yapıldı. Ali Sarı ile Ahmet Gödek başkan vekilleri oldu.

Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin olağan genel kurulu 8 Mayıs’ta gerçekleştirildi. Kongrede bir kez daha başkan seçilen Kadir Durmuş, yönetim içindeki görev dağılımını yaptı. Buna göre Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı ile Kandıra Otomobilciler ve Şoförler Odası Başkanı Ahmet Gödek, başkan vekilleri olarak görevlendirildi. İsmail Aydın, Necmi Kocaman, Yahya Öztürk, Bayram Kütük, Alpay Hacıoğlu ve Alper Demir ise yönetici olarak kaldı.

DENETİM OKYAY’DA
KESOB Denetim Kurulu Başkanlığı’na da Kocaeli Madeni İşler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Onur Okyay seçildi. Kurulda Gebze Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Yusuf Ziya Çalış, Kocaeli Elektronikçiler Esnaf Odası Başkanı Şaban Kılıç, Kocaeli Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Erdoğan Göçer ve Hereke Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Abdurrahman Yazıcı yer alıyor.

DİSİPLİN TÖRÜN’DE
Toplantıda, disiplin kurulu başkanı de seçildi. Kocaeli Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ali Abbas Törün, disiplin kurulu başkanlığı oldu. Darıca Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Emin Serin, Gebze Bakkallar, Büfeler ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Secattin Aydın, Gebze Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Barış Beşiroğlu ve Gölcük Bakkallar, Büfeler ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Faruk Hikmet Kesgin de kurul üyesi olarak kaldı.